ÚSPEŠNÍ ŠTUDENTI

Martin Koči – Junior WRC driver

Profesionálny jazdec rally v juniorskej kategórii JWRC, jazdiaci za tím Styllex motorsport.

Prvý slovenský víťaz juniorskej klasifikácie Majstrovstiev sveta v rally. Na automobile Citroen DS3 R3T zvíťazil v klasifikácii Majstrovstiev sveta juniorov na Rally Finland a stal sa prvým Slovákom, ktorý vystúpil na najvyšší stupeň Majstrovstiev sveta juniorov v rally.

Michal Pichnarčík – hokejista

Hokejista a majster extraligy

Obranca historicky štvrtého najúspešnejšieho hokejového klubu na Slovensku HKM Zvolen s ktorým získal v sezóne 2012/13 aj extraligový titul.

Viliam Holotňák – basketbalista | Vysoká škola medzinárodného podnikania ISM Slovakia v Prešove

Viliam Holotňák – basketbalista

Basketbalista, najlepší obranca ligy
(senior high – USA)

Počas výmenného pobytu v USA pôsobil aj v miestnom basketbalovom tíme Magazine Rattlers s ktorým v lige napokon aj v sezóne 2012/13 zvíťazil (district champions) a bol vyhlásený za najlepšieho obrancu ligy.

Pavol Segľa – hokejista

Extraligový hráč a reprezentant SR v ľadovom hokeji
Vo svojej kariére pôsobil ako útočník v extraligových a prvoligových tímoch ako HC Košice, HK ŠKP Poprad, MHK Kežmarok, MšHK Žilina, HK Dukla Michalovce, HC Prešov atď. Získal tiež francúzsky ligový titul s Mulhouse a reprezentoval našu krajinu na medzinárodných turnajoch.

© 2021 Všetky práva vyhradené pre Vysokú školu medzinárodného podnikania ISM Slovakia v Prešove
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti Vysoká škola medzinárodného podnikania ISM Slovakia v Prešove. Viac informácii